باربری کرج

/ مهر ۶, ۱۳۹۶/ خدمات

باربری کرجReviewed by s.khamisabadi on Sep 28Rating: 5.0بسته بندی و باربری در عظیمیه کرجباربری و اتوبار غرب با هدف تکریم مشتریان گرامی، سرویس دهی مناسب به همشهریان و برطرف نمودن مشکلات متعدد در زمینه باربری عظیمیه کرج و سراسر کرج ایجاد شده است

اتوبار و باربری غرب – موسسه باربری غرب ارائه دهنده خدمات باربری در سراسر کرج، گوهردشت، باربری عظیمیه کرج و…

 

باربری عظیمیه کرج

موسسه باربری و اتوبار غرب با هدف تکریم مشتریان گرامی، سرویس دهی مناسب به همشهریان محترم و برطرف نمودن مشکلات متعددی که در زمینه ارائه خدمات باربری در تمامی نقاط کرج از جمله گوهردشت،  باربری عظیمیه کرج و … توسط باربری های غیر حرفه ای، خودروهای متفرقه و کارگران غیر متخصص بوجود آمده تشکیل شده است.

هدف این موسسه مرتفع نمودن نگرانی ها، استرس ها و آسان نمودن حمل اثاثیه برای همشهریان عزیز و ارائه خدماتی مناسب و در حد استاندارد های باربری های مطرح اروپایی است.

به همین منظور کارشناسان موسسه باربری غرب با هدف خدمت رسانی بهتر و برطرف نمودن مشکلات و نگرانی های مشتریان محترم در زمینه خدمات باربری کرج به مطالعه و بررسی خدمات و تعهدات باربری های مطرح اروپایی و الگو برداری از آنها پرداخته و با ترکیب نمودن این مطالعات با نزدیک به ۲۰ سال تجربه اتوبار و باربری غرب در ایران به ارائه خدمات باربری زیر به خانواده های محترم در کرج و سایر نقاط کرج می پردازد:

حمل تخصصی اثاثیه منزل

متخصص حمل مبلمان، جهیزیه عروس و کلیه وسایل  با ارزش و حساس

جابجایی وسایل و تجهیزات ادارات و کارخانجات

بسته بندی حرفه ای وسایل منزل و ادارات

قیمت یکسان تمام خدمات در سراسر کرج

وانت بار کرج و نیسان بار کرج

اتوبار و باربری غرب بار با بکارگیری تخصص، تجربه، کلیه امکانات مورد نیاز باربری و پرسنل آموزش دیده و اخلاق مدار سعی مینماید تجربه یک اسباب کشی آسان و بی استرس را برای همشریان عزیز بوجود اورد.

و توانسته به پشتوانه تلاش های شبانه روزی مدیریت و پرسنل جهت خدمت رسانی مشتری مدارانه و جلب رضایت بسیاری از خانواده ها در سطح کرج خود را بعنوان بهترین باربری در سراسر کرج از جمله گوهردشت، باربری عظیمیه کرج و بسیاری از نقاط کرج در میان سایر رقبا مطرح نماید.

باربری در عظیمیه کرجدلایل اعتماد بسیاری از خانواده ها به تخصص و دقت اتوبار و باربری غرب در کرج :

تکریم مشتری و تلاش برای جلب اعتماد و رضایت

استفاده از خودروهای مخصوص برای حمل وسایل

بسته بندی وسایل در داخل خودروها با بیش از ۵۰ پتو بصورت رایگان

بسته بندی حرفه ای وسایل شما با پرسنل آموزش دیده و لوازم بسته بندی با کیفیت

استفاده از پرسنل آموزش دیده و اخلاق مدار

عدم دریافت هزینه اضافی بابت افزایش ساعت حمل و تخلیه بار

دقت و تخصص بالای پرسنل در حمل وسایل

ارائه تضمین کامل سالم ماندن وسایل شما

در صورت خسارت به وسایل از سوی پرسنل، در سریع ترین زمان ممکن جبران خسارت می گردد

مدیریت پاسخگو و مسئولیت پذیر

بیمه وسایل تا سقف مورد نظر مشتریان

و …

این خدمات و نظارت مستقیم و مستمر مدیریت بر ارائه خدمات با کیفیت و رضایت کامل مشتریان باعث اعتماد هر روزه بسیاری از خانواده ها به موسسه اتوبار و باربری غرب شده است.

  پرسنل باربری غرب در کرج

تکریم مشتری و رضایت کامل همشهریان گرامی از خدمات ارائه شده از مهم ترین  اصول مدیریت اتوبار و باربری غرب می باشد.

 به همین منظور علاوه بر اموزش مسائل فنی مربوط به اسباب کشی به پرسنل، بر اصولی مانند برخورد مناسب با مشتریان گرامی، داشتن وجدان کاری و رعایت اصول اخلاقی بسیار تاکید داشته و این اصول از معیارهای مهم در انتخاب کارکنان این مجموعه می باشد.

و همواره سعی می نماید با کمک تیم کاملا ایرانی متشکل از کارشناسان آموزش دیده، کارگران متخصص و خوش‌اخلاق و رانندگان مسئولیت پذیر  اسباب کشی را برای همشهریان محترم آسان، بی استرس و بیاد ماندنی گرداند.

بسته بندی حرفه ای وسایل اتوبار غرب در کرج و باربری عظیمیه کرج گوهردشت و ..

بسته بندی نامناسب و چیدمان غیر اصولی بار که توسط بارچین های غیر حرفه ای انجام می گیرد از دلایل اصلی اسیب دیدن اثاثیه منزل در اسباب کشی است .

به همین منظور اتوبار غرب بسته بندی وسایل منزل را به دو شیوه انجام می دهد:

  • بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و ادارات با تجهیزات با کیفیت بسته بندی ( شامل کارتن، ضربه گیرها، سلفون و … ) که توسط کارکنان حرفه ای باربری غرب به سرعت انجام می پذیرد.

  • بسته بندی وسایل و تجهیزات در داخل خودرو که بصورت پتوکشی(بیش از ۵۰ پتو) و استفاده از ضربه گیرها دور تا دور انها انجام می گیرد که بصورت رایگان برای مشتریان می باشد و همچنین چیدمان مناسب اثاثیه در داخل خودرو و استفاده حداکثری از فضای داخلی که توسط کارکنان آموزش دیده باربری و اتوبار غرب برای همشهریان محترم انجام می پذیرد.

بسته بندی و باربری عظیمیه کرج

 خودروهای موسسه باربری غرب برای باربری عظیمیه کرج

اتوبار غرب برای باربری عظیمیه کرج وابسته به حجم بار و ماهیت آن خودروهای مناسب و کاملا مجهز برای اسباب کشی را در اختیار همشریان گرامی قرار می دهد.

جهت انجام اسباب کشی از خاورهای مسقف (ایسوزو یا هیوندا) که دیواره داخلی آن با ضربه گیرها و کارتن های مقاوم کاملا پوشش داده شده و هر خاور حاوی حدود ۵۰ عدد پتو تمیز است استفاده می کند.

از پتوهای داخل ماشین جهت بسته بندی کامل وسایل منزل بصورت رایگان استفاده می گردد.

اتوبار و باربری غرب برای جابجایی بارهای با حجم  کمتر از وانت یا نیسان با کف صاف یا به اصطلاح کف مبلی استفاده می کند که در نیسان ها نیز از پتو و ضربه گیر برای محافظت از بار استفاده می گردد. (وانت بار در عظیمیه کرج و نیسان بار در کرج )

برای آشنایی کامل با خدمات باربری در عظیمیه کرج صفحه خدمات و تعهدات اتوبار و باربری غرب را مطالعه نمایید.

همچنین کارشناسان اتوبار غرب برای اسباب کشی راحت تر همشهریان گرامی توصیه ها و نکاتی را آماده نموده اند که برای آشنایی با نکات و راهنمایی های اسباب کشی تا قبل از روز اسباب کشی به صفحه توصیه و نکات اسباب کشی مراجعه نموده و برای اشنایی با اصول بسته بندی از صفحه اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی دیدن فرمایید.

خانواده اتوبار غرب تمام تلاش خود را  می نماید  که اسباب کشی را برای خانواده هایی که به تخصص و تعهد ما اعتماد می نمایند به یکی از بی استرس ترین و لذت بخش ترین اسباب کشی ها تبدیل نماید .

شماره های تماس :

 ۳۴۴۰۰۵۷۳

۳۴۴۶۱۹۹۷

 ۰۹۱۲-۱۶۹۷۷۸۰

اتوبار و باربری در سراسر کرج

حمل بار عظیمیه کرج

باربری عظیمیه کرج

اتوبار و باربری در کرج

اتوبار و باربری گوهردشت کرج

اتوبار و باربری عظیمیه کرج

اتوبار و باربری مهرشهر کرج

اتوبار و باربری جهانشهر کرج

اتوبار و باربری در باغستان کرج

اتوبار و باربری شاهین ویلا کرج

اتوبار و باربری گلشهر کرج

اتوبار و باربری مهرویلا کرج

اتوبار و باربری عظیمیه کرج

اتوبار و باربری درختی کرج

اتوبار و باربری حسن اباد کرج

اتوبار و باربری اشتراکی کرج

اتوبار و باربری حیدر آباد کرج

اتوبار و باربری در عظیمیه کرج

اتوبار و باربری حصارک کرج

باربری عظیمیه کرج

حمل بار عظیمیه کرج

وانت بار کرج و نیسان بار کرج

و سایر نقاط کرج

Summary
User Rating
5 based on 12 votes
Service Type
بسته بندی - باربری
Provider Name
s.khamisabadi, Telephone No.34400573
Area
کرج -
Description
باربری و اتوبار غرب با هدف تکریم مشتریان گرامی، سرویس دهی مناسب به همشهریان و برطرف نمودن مشکلات متعدد در زمینه باربری عظیمیه کرج و سراسر کرج ایجاد شده است
Share this Post