باربری مهرشهر کرج

/ مهر ۱۰, ۱۳۹۶/ خدمات

باربری مهرشهر کرجموسسه اتوبار غرب – با کیفیت ترین باربری مهرشهر کرج (شعبه مهرشهر کرج)

موسسه اتوبار و باربری غرب در ابتدا فعالیت خود را در بخش های محدودی از کرج از جمله گوهردشت کرج، عظیمیه، جهانشهر و … آغاز نمود. و با سرلوحه قرار دادن اهدافی مانند تکریم مشتریان، ارائه خدمات بر اساس استاندارد باربری های مطرح اروپایی، جلب اعتماد و رضایت خانواده های محترم، هزینه خدمات یکسان در نقاط مختلف کرج و … به سرعت با افزایش تقاضا و اقبال مشتریان باربری در کرج روبرو شد و به توسعه ناوگان باربری در سراسر کرج و ارائه خدمات باربری مهرشهر کرج  اقدام نمود.

کارشناسان باربری غرب با هدف برطرف نمودن نگرانی های، مشکلات و استرس های موجود در زمان حمل اثاثیه و کلیه خدمات باربری مهرشهر کرج که عمدتا به واسطه باربری های غیر حرفه ای، خودروهای متفرقه و کارگران غیر متخصص ایجاد شده بود  به بررسی خدمات و تعهدات باربری های مطرح اروپایی پرداخته و با الگو برداری از خدمات باربری آنها در کنار ۲۰ سال تجربه باربری اتوبار غرب به ارائه خدمات زیر به خانواده های محترم در مهرشهر و سایر نقاط کرج می پردازد :

متخصص حمل وسایل منزل و جهیزیه عروس

حمل تخصصی مبلمان و تمامی وسایل حساس و قیمتی

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و وسایل و تجهیزات ادارات

حمل بار و تجهیزات کارخانجات و ادارات

نیسان بار مهرشهر کرج ، وانت بار مهرشهر کرج

و کلیه خدمات اتوبار و باربری مهرشهر کرج

تلاش مدیریت و تمام کارکنان موسسه باربری غرب انجام یک اسباب کشی آسان، بی استرس و به یاد ماندنی برای همشریان عزیز مهرشهری است .

خانواده اتوبار غرب با تکیه بر تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان آموزش دیده و با تجربه، فراهم نمودن کلیه امکانات برای ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت خانواده های محترم توانسته در میان رقبا خود را بعنوان بهترین باربری مهرشهر کرج و سایر مناظق تحت پوشش مطرح نماید .

دلایل انتخاب باربری و اتوبار غرب بعنوان بهترین باربری مهرشهر کرج :

تکریم مشتری و کوشش کارکنان برای تامین رضایت مشتریان از خدمات اتوبار و باربری مهرشهر کرج

بکارگیری کارکنان متخصص، متعهد و با اخلاق و برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان

بکارگیری خودروهای ویژه حمل اثاثیه و خدمات باربری در مهرشهر کرج (اتوبار مهرشهر )

ارائه سرویس رایگان بسته بندی کلیه وسایل در داخل ماشین با ۵۰ پتو

انجام کلیه خدمات بسته بندی وسایل بوسیله کارکنان آموزش دیده و تجهیزات بسته بندی با کیفیت

عدم ساعت زنی برای جابجایی ها و عدم دریافت پول اضافی بابت افزایش زمان حمل بار و سایر خدمات باربری در مهرشهر کرج

حمل دقیق و محتاطانه وسایل توسط کارکنان ماهر

ضمانت کامل تمام وسایل در زمان بارگیری، حمل و تخلیه

موسسه اتوبار غرب خود را در قبال اثاثیه منزل و وسایل مشتریان مسئول دانسته و در صورت آسیب دیدن وسایل در سریع ترین زمان ممکن جبران خسارت می نماید .

مدیریت پاسخگو و ناظر مستقیم بر فعالیت کلیه کارکنان و راننده ها

باربری غرب کلیه وسایل مشتریان گرامی را تا سقف مورد نظر آنها بیمه می نماید .

ارائه بارنامه و بیمه نامه برای شرکت ها و کارخانجات برای حمل وسایل و تجهیزات .

برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان با هدف ارائه خدمات بهتر باربری در مهرشهر کرج

و …

خدمات ذکر شده به پشتوانه تخصص و تلاش کارکنان و نظارت مستمر مدیریت بر حسن انجام وظایف کارکنان و جلب رضایت مشتری باعث اعتماد خانواده های فراوانی به اتوبار و باربری غرب گردیده است.

بسته بندی و باربری در مهرشهر کرج

بسته بندی و باربری در مهرشهر کرج

 نحوه بسته بندی و سایل و اثاثیه منزل توسط باربری در مهرشهر کرج (اتوبار مهرشهر ) :

یکی از دلایل اصلی آسیب دیدن وسایل و اثاثیه منزل بسته بندی غیر اصولی مشتریان و یا چیدمان نامناسب بار توسط بارچین غیر متخصص می باشد.

باربری غرب بسته بندی وسایل را به دو روش انجام می دهد:

  • بسته بندی وسایل و اثاثیه با تجهیزات مخصوص بسته بندی از قبیل کارتن مخصوص اسباب کشی، بابل رپ و استرچ و … که بوسیله پرسنل ماهر این باربری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.

  • بسته بندی اثاثیه و تجهیزات بوسیله ضربه گیرها و بیشتر از ۵۰ پتو تمیز در داخل کانتین ماشین که دور تا دور وسایل پتوکشی می گردد و کاملا رایگان انجام می پذیرد .

متاسفانه دیده شده که باربری های غیر حرفه ای و یا خودروهای متفرقه با چیدمان نامناسب وسایل مشتریان را مجبور می کنند برای حمل وسایل خود از چند خودرو استفاده نموده و هزینه چند برابری پرداخت نمایند.

اتوبار غرب نحوه چیدمان مناسب وسایل و اثاثیه را به کارکنان آموزش داده و پرسنل این باربری از حداکثر فضای داخل خودرو استفاده می نمایند و تمام تلاش خود را می نمایند که کلیه وسایل مشتریان را با یک خودرو جابجا نمایند .  ( حمل بار مهرشهر کرج بصورت تضمینی )

بسته بندی کرج مهرشهر

خودروهای اتوبار غرب جهت باربری مهرشهر کرج (اتوبار مهرشهر کرج )

موسسه باربری غرب برای انجام خدمات باربری در مهرشهر کرج از خودروهای جدید استفاده نموده و تمامی خودروهای خود را برای حفاظت کامل از وسایل مشتریان گرامی تجهیز نموده است.

خاور های (ایسوزو و هیوندا) این باربری به دو صورت ۱- مسقف و ۲- روباز  هستند.

  • خودروهای مسقف جهت اسباب کشی، حمل مبلمان و وسایل حساس و قیمتی استفاده می شود و هر خودرو مجهز به ۵۰ پتو تمیز جهت بسته بندی وسایل بصورت رایگان است و لازم به ذکر است که بدنه داخلی خودروها نیز کاملا توسط کارتن های مقاوم و ضربه گیرها پوشش داده شده است تا از اثاثیه منزل و وسایل مشتریان به خوبی محافظت شود .

  • خاورهای روباز که برای جابجایی وسایل و تجهیزات کارخانجات استفاده می گردد .

اتوبار غرب برای حمل بارهای کم حجم از وانت و نیسان مبلی (با کف صاف) استفاده می نماید و هر نیسان دارای ۱۵ پتو تمیز جهت بسته بندی و محافظت از وسایل و مبلمان است . (وانت بار مهرشهر کرج ، نیسان بار مهرشهر کرج )

خانواده اتوبار غرب تمام تلاش خود را  می نماید  که اسباب کشی را برای خانواده هایی که به تخصص و تعهد ما اعتماد می نمایند به یکی از بی استرس ترین و لذت بخش ترین اسباب کشی ها تبدیل نماید .

 

جهت مطالعه و بررسی کامل خدمات اتوبار و باربری در مهرشهر کرج از صفحه خدمات و تعهدات اتوبار و باربری غرب دیدن فرمایید .

جهت انجام اسباب کشی آسانتر مطالب زیر را که توسط کارشناسان موسسه باربری غرب اماده شده است مطالعه نمایید :

توصیه ها و نکات اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

شماره های تماس باربری در مهرشهر کرج :

 ۳۴۴۰۰۵۷۳

۳۴۴۶۱۹۹۷

 ۰۹۱۲-۱۶۹۷۷۸۰

 شعبه ها و نقاط تحت پوشش موسسه باربری در کرج :

حمل بار مهرشهر کرج ( اتوبار و باربری در مهرشهر کرج ) باربری گوهردشت کرج بهترین خدمات با قیمت منصفانه باربری مهرشهر کرج / باربری در عظیمیه کرج

اتوبار مهرشهر اتوبار و باربری جهانشهر کرج  اتوبار و باربری در باغستان کرج  اتوبار و باربری شاهین ویلا کرج  وانت بار مهرشهر کرج و نیسان بار مهرشهر کرج  / اتوبار و باربری مهرویلا کرج / اتوبار و باربری گلشهر کرج  / اتوبار و باربری حیدر آباد کرج / اتوبار و باربری حصارک کرج / باربری در مهرشهر کرج / اتوبار و باربری درختی کرج /  اتوبار و باربری حسن اباد کرج / حمل بار مهرشهر کرج / اتوبار و باربری اشتراکی کرج / حمل بار مهرشهر کرج ( اتوبار و باربری در مهرشهر کرج ) حمل تضمینی بار و اثاثیه منزل / باربری گوهردشت کرج / باربری در مهرشهر کرج اتوبار در گوهردشت کرج وانت بار و نیسان بار اتوبار مهرشهر

حمل بار از تهران به کرج / حمل بار مهرشهر کرج ( باربری در مهرشهر کرج ) انجام کلیه امور بسته بندی و حمل بار بصورت کاملا تضمینی وانت بار کرج و نیسان بار کرج وانت بار مهرشهر کرج ( نیسان بار مهرشهر کرج ) بهترین اتوبار و باربری در کرج

Summary
User Rating
5 based on 14 votes
Service Type
اتوبار و باربری مهرشهر کرج
Provider Name
اتوبار و باربری غرب, Telephone No.34400573
Area
مهرشهر کرج
Description
اتوبار غرب با اهدافی مانند تکریم مشتریان، ارائه خدمات بر اساس استاندارد اروپایی و سرویس دهی مناسب به همشهریان و ارائه خدمات باربری مهرشهر کرج تاسیس شده است
Share this Post