خدمات و تعهدات باربری و اتوبار غرب

/ فروردین ۱۶, ۱۳۹۷/ خدمات

خدمات و تعهدات باربری و اتوبار غربReviewed by s.khamisabadi on Apr 5Rating: 5.0خدمات و تعهدات باربری و اتوبارموسسه باربری اتوبار غرب با رانندگانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص و با بیش از 25 سال تجربه، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات و تعهدات باربری و اتوبار باربری در استان البرز و سایر استانها می باشد

خدمات و تعهدات اتوبار و باربری در کرج : موسسه باربری و اتوبار غرب با رانندگانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص و با بیش از ۲۵ سال تجربه، ارائه دهنده ی کلیه خدمات اتوبار و باربری در کرج و سایر استانها می باشد.

لیست خدمات اتوبار و باربری در کرج بعنوان بهترین باربری کرج به شرح ذیل است :

سرویس دهی شبانه روزی : ارائه دهنده کلیه خدمات اتوبار و باربری در کرج ، جهت اسباب کشی ادارات و منازل، جابجایی جهیزیه عروس، مبلمان  به وسیله خاور، کامیونت، نیسان و وانت می توانید به خانواده اتوبار غرب اعتماد کنید و یکی از هزاران خانواده ای باشید که جابجایی وسایل منزل را به ما می سپارند.

ارائه خدمات با قیمت یکسان در سراسر کرج : موسسه باربری غرب با توسعه ناوگان حمل ونقل خود خدمات بسته بندی، اتوبار و باربری را با قیمت یکسان در کرج و مناطق تحت پوشش ارائه می نماید.

مرکز تخصصی حمل اثاثیه منزل و جهیزیه عروس در کرج (داخلی – شهرستان) : موسسه باربری غرب با سال ها تجربه در جابجایی اثاثیه و دقت زیاد در جابجایی وسایل مشتریان اکنون به یکی از بهترین باربری های کشور و بهترین باربری در کرج تبدیل شده که هر ساله تعداد زیادی از خانواده ها با خاطری آسوده جابجایی وسایل خود را به این موسسه می سپارند.

متخصص حمل مبلمان با خودرو هایی که مخصوص حمل مبلمان تجهیز شده اند نیسان مبلی و خاور مسقف .

بهترین باربری کرج

بهترین باربری کرج

متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات : باربری غرب بسته بندی وسایل منزل و ادارات را به دو صورت انجام می دهد:

     ۱ – بسته بندی و پتو کشی دور تا دور وسایل در داخل خودرو که بصورت رایگان و کاملا تضمینی است.

     ۲- بسته بندی حرفه ای تمام وسایل منزل و ادارات با کارتن های مخصوص اسباب کشی، استرج و بابل که توسط پرسنل آموزش دیده انجام می پذیرد.

بسته بندی و باربری عظیمیه کرج

بیمه تمامی اثاثیه و وسایل منزل در حین جابجایی تا تحویل در محل : باربری غرب ( بهترین باربری کرج ) اثاثیه منزل و کلیه کالاها و تجهیزات را تا سقف مورد نظر مشتریان بیمه نموده و برای حمل بار، اثاثیه، تجهیزات کارخانجات و وسایل ادارات بارنامه صادر می نماید .

ارائه تضمین ۱۰۰% سلامت وسایل، تجهیزات شکستنی و مبلمان شما در حین حمل و نقل بوسیله کارگران مجرب.

در صورت بروز هر مشکلی برای وسایل شما که کارگران این باربری مقصر باشند، باربری غرب نسبت به رفع و حل مشکل خود را مسئول دانسته  و در سریعترین زمان ممکن نسبت به مرتفع نمودن خسارت اقدام می نماید.

خودروهای باربری خاور نیسان وانت

خودروهای باربری خاور نیسان وانت

خودروهای مسقف کاملا تجهیز شده جهت اسباب کشی با هدف حفاظت کامل از وسایل و تجهیزات شما(خاور، کامیونت، نیسان و وانت) : تمامی خودروهای باربری غرب با هدف حمل مطمئن وسایل مشتریان تجهیز شده اند و دیواره داخلی آنها با ضربه گیرها پوشش داده شده و هر ماشین حداقل دارای ۵۰ پتو تمیز (۵۰ پتو برای خاور و ۱۵ پتو نیسان و وانت)  برای حفاظت از وسایل می باشد و کف خودروها نیز کاملا صاف و یکدست می باشد تا بیشترین استفاده ممکن از فضای خودرو برای حمل بار انجام گیرد. (وانت بار کرجنیسان بار کرج )

دارای مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل کالای شهری و برون شهری. ( بهترین باربری کرج )

با پرسنل و کارگران آموزش دیده، مجرب و خوش اخلاق : اتوبار و باربری غرب نسبت به عملکرد و شخصیت پرسنل و کارگرهای خود بسیار حساس بوده و تکریم مشتری و رضایت کامل همشهریان گرامی از خدمات ارائه شده از مهم ترین  اصول مدیریت اتوبار و باربری غرب می باشد.

 تیمی که برای حمل بار مشتریان گرامی فرستاده می شود کاملا برای این کار اموزش دیده و با دقت وسایل شما را جابجا می نمایند همچنین فردی که وظیفه چیدمان بار شما را دارد از فضای ممکن بهترین استفاده را برده و تا آخرین حد ممکن وسایل شما را در داخل خودرو قرار می دهد.

متاسفانه دیده می شود که باربری های غیر حرفه ای و یا ماشین های متفرقه برای دریافت هزینه بیشتر بصورت وسایل را بصورت غیر اصولی در خودرو چیده تا حمل بار شما در دو یا چند سرویس انجام شود.

تیم باربری اتوبار غرب با توجه به اصول حرفه ای و دیدگاه های مدیریت مجموعه تمام سعی خود را می نماید تمام وسایل مشتریان را در یک سرویس جابجا نماید تا هزینه اضافی برای مشتری ایجاد نشود.

وانت بار کرج و نیسان بار کرج : این باربری در کرج از وانت و نیسان مبلی با حدود ۱۵ پتو برای جابجایی وسایل و اثاثیه همشهریان عزیز استفاده می نماید.

کلیه خدمات وانت بار و نیسان بار کرج را در سراسر کرج بصورت تضمینی و قیمت یکسان انجام می پذیرد .

هزینه حمل و نقل و خدمات یکسان در سراسر کرج : موسسه اتوبار و باربری غرب با توسعه خودروهای خود در سطح کرج، هزینه های خدمات اتوبار و باربری شامل کرایه خودرو، کارگر و بسته بندی را در نقاط مختلف کرج بصورت نرخ یکسان دریافت می نماید.

نظارت مستقیم بر کارکنان باربری در کرج : مدیریت اتوبار و باربری غرب همواره بر تکریم مشتری و جلب اعتماد و رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده تاکید داشته به همین منظور بر نحوه ارائه خدمات و رعایت احترام توسط پرسنل باربری نظارت مستقیم دارد .

موسسه باربری و اتوبار غرب بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات بسته بندی و باربری در کرج می باشد.

 

خانواده اتوبار غرب تمام تلاش خود را  می نماید  که اسباب کشی را برای خانواده هایی که به تخصص و تعهد ما اعتماد می نمایند به یکی از بی استرس ترین و لذت بخش ترین اسباب کشی ها تبدیل نماید .

باربری مهرویلا کرج ، باربری باغستان کرج ، باربری گوهردشت کرج ( حمل بار گوهردشت کرج ) باربری جهانشهر کرج ( حمل بار جهانشهر کرج )

کارشناسان اتوبار و باربری غرب توصیه می کنند برای اسباب کشی آسانتر مطالبی را که برای شما در صفحه توصیه و نکات اسباب کشی اورده شده است مطالعه نمایید .

و جهت مطالعه نکات بسته بندی از صفحه اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی دیدن فرمایید .

شعب و مناطق تحت پوشش باربری در کرج ( بهترین باربری کرج ) :

باربری مهرویلا کرج ، باربری باغستان کرج ، باربری گوهردشت کرج ( حمل بار گوهردشت کرج ) باربری جهانشهر کرج ( حمل بار جهانشهر کرج )

اتو بار و باربری در گوهردشت ( باربری گوهردشت کرج )، اتوبار و باربری جهانشهر کرج ( حمل بار جهانشهر کرج ) ، باربری در گلشهر کرج.

اتوبار و باربری عظیمیه کرج ، باربری جهانشهر کرج ( حمل بار جهانشهر کرج )، اتوبار و باربری طالقانی ، اتوبار و باربری باغستان کرج . اتوبار و باربری اشتراکی کرج ، اتوبار و باربری داریوش ، باربری شاهین ویلا کرج ، اتوبار و باربری مهرشهر کرج ، باربری در گلشهر کرج ، باربری مهرویلا کرج ، باربری گوهردشت کرج ( حمل بار گوهردشت کرج ) ، باربری درختی ، باربری مهرویلا کرج ، اوج ، حسن آباد ، باربری هفت تیر ، باربری حصارک ، باربری چهار راه طالقانی ، باربری شاهین ویلا کرج ، باربری باغستان کرج ، باربری گوهردشت کرج ( حمل بار گوهردشت کرج ) ، باربری بهار و سایر نقاط کرج  و تهران

بهترین باربری کرج

 

اتوبار و باربری در کرج ارائه دهنده وانت بار کرج و نیسان بار کرج می باشد.

 

Summary
User Rating
5 based on 16 votes
Service Type
باربری - اتوبار - بسته بندی - نیسان - خاور - وانت
Provider Name
باربری غرب, Telephone No.34400573 026
Area
کرج - گوهردشت - عظیمیه - جهانشهر - گلشهر- مهرشهر - شاهین ویلا - باغستان - اشتراکی
Description
خدمات و تعهدات باربری و اتوبار غرب : موسسه باربری و اتوبار غرب با رانندگانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص و با بیش از ۲۵ سال تجربه، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات و تعهدات باربری و اتوبار در استان البرز و سایر استانها می باشد