شماره های تماس :

۳۴۴۰۰۵۷۳_۰۲۶ ۳۴۴۶۱۹۹۷_۰۲۶ ۱۶۹۷۷۸۰_۰۹۱۲

دسترسی سریع :

باربری در کرج

موسسه اتوبار و باربری غرب در ابتدا فعالیت خود را در بخش های کوچکی از کرج مانند گوهردشت، شاهین ویلا، عظیمیه، جهانشهر و … شروع نمود. و با سرلوحه قرار دادن اهدافی مانند تکریم مشتریان، ارائه خدمات بر اساس استاندارد باربری های مطرح اروپایی، جلب اعتماد و رضایت خانواده های محترم، هزینه خدمات یکسان در تمامی نقاط کرج و … به سرعت با افزایش تقاضا و اقبال مشتریان در کرج روبرو شد و به توسعه ناوگان باربری در سراسر کرج اقدام کرد.

بهترین باربری کرج

شماره های باربری در کرج: 

۳۴۴۰۰۵۷۳ ۰۲۶
۳۴۴۶۱۹۹۷ ۰۲۶

بهترین باربری کرج

موسسه باربری غرب با هدف تکریم مشتریان گرامی، سرویس دهی مناسب به همشهریان محترم و برطرف نمودن مشکلات متعددی که در زمینه ارائه خدمات باربری در تمامی نقاط کرج توسط باربری های غیر حرفه ای، خودروهای متفرقه و کارگران غیر متخصص بوجود آمده تشکیل شده است. بهترین باربری کرج

باربری تضمینی در کرج

حمل بار بصورت تضمینی و با هدف جلب رضایت کامل مشتریان انجام می پذیرد اتوبار غرب با هدف جلب رضایت مشتریان محترم و موظف دانستن پرسنل خود به رعایت اصول باربری، حمل بار را بصورت تضمینی انجام می دهد. باربری تضمینی و آسودگی برای مشتریان

منصف ترین باربری کرج

قیمت های یکسان و حداقلی همراه با کیفیت بالای کار را از باربری کرج بخواهید. در باربری غرب دقیقا بر اساس میزان توافق شده اولیه با مشتریان هزینه دریافت می گردد .
تخفیف های ویژه برای همشهریانی کرجی در نظر گرفته شده است.

دقت از ما، آرامش برای شما

ارائه کلیه خدمات باربری در سراسر کرج  

۳۴۴۰۰۵۷۳   026


34461997   026


09121697780

باربری غرب با سالها سابقه در حمل بار و اثاثیه منزل ارائه دهنده کلیه خدمات باربری در کلیه نقاط کرج با قیمت هایی مناسب و خودروهای مجهز شده برای باربری و کارگرانی با تجربه می باشد کلیه خدمات باربری در کرج بصورت  تضمینی و با دقت فراوان صورت می پذیرد حمل بار با تجهیزات ویژه باربری و نفرات آموزش دیده و خوش اخلاق انجام می پذیرد و کارگران مورد استفاده جلب رضایت مشتری را اولین وظیفه خود در باربری غرب میدانند.

شعب اتوبار غرب کرج:

اتوبار گوهردشت، اتوبار عظیمیه ، اتوبار مهرشهر، باربری شاهین ویلا، باربری باغستان ، باربری شهرک بنفشه ، باربری اوج، باربری مهرویلا، اتوبار سه راه گوهردشت، باربری جهانشهر ، اتوبار، وانت بار و نیسان بار  

موسسه باربری غرب ارائه دهنده تمامی خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل بار و اثاثیه منزل با خاور، نیسان و وانت و همچنین چیدمان وسایل مشتریان گرامی در سراسر کرج با قیمت های بسیار مناسب و همچنین حمل بار بصورت سرویسی و بدون ساعت زنی می باشد

کلیه وسایل نقلیه این باربری مجهز به ضربه گیر، کارتن های حمل وسایل از جمله کارتن های یخچال، ماشین لباسشویی و … می باشند.

کلیه پرسنل این باربری دارای چندین سال تجربه در زمینه بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار می باشند و احترام به مشتری و لزوم جلب رضایت مشتری را اولین وظیفه خود می دانند.

این باربری دارای پرسنل اموزش دیده جهت بارگیری، حمل و تخلیه مبلمان و وسایل حساس و آسیب پذیر بوده و دارای تجربه و مهارت بالایی در حمل اینگونه وسایل می باشد. 

حمل گاوصندوق، یخچال ساید، پیانو و مبلمان خود را با خاطری اسوده به اتوبار غرب بسپارید.

عدم تغییر در مبلغ توافق شده با مشتری

متاسفانه مشاهده میگردد بسیاری از باربری ها در ابتدا برای فریب مشتریان قیمت پایینی اعلام می کنند اما پس از حضور در محل با بهانه های مختلفی مانند ساعت بیشتر، انعام، سختی کار و …پول فراوانی را از مشتریان دریافت می نمایند .

در باربری غرب دقیقا بر اساس میزان توافق شده اولیه با مشتریان هزینه دریافت می گردد .

 

دقت از ما، آرامش برای شما

حمل تضمینی در باربری کرج

باربری غرب نسبت به حفاظت از اموال مشتریان، خود را موظف می داند.

  کارگران این باربری با استفاده از وسایل مخصوص حمل بار و دقت در بارگیری، حمل و تخلیه بار تلاش می نمایند تا یک حمل و نقل بدون استرس را برای مشتریان رقم بزنند.

در صورت بروز هرگونه خسارت کارکنان باربری خود را موظف به دریافت رضایت صاحب کالا می دانند و در سریعترین زمان ممکن خسارت را جبران می نمایند. 

 

نظارت مستقیم بر عملکرد کارگران

مدیریت مجموعه خود را در قبال انجام کار با کیفیت مسئول می داند و نظارت کامل و شخصی بر فعالیت ها و بارگیری و تخلیه پرسنل و راننده ها دارد و کیفیت کار را فدای کمیت نمی نماید. 

 

خودروهای مجهز شده جهت حمل بار

خودروهای این باربری جهت حمل بار به ضربه گیر، نایلن حبابدار، پتو های تمیز و  کارتن های مخصوص می باشند.

خاور (ایسوزو، هیوندا ) نیسان و وانت

متخصص در حمل مبلمان و وسایل منزل 

 

شماره های تماس باربری :

 

۳۴۴۰۰۵۷۳   ۰۲۶

۳۴۴۶۱۹۹۷   ۰۲۶

۰۹۱۲۱۶۹۷۷۸۰

باربری غرب با سالها تجربه در حمل اثاثیه منزل و کالاهای تجاری سعی در ایجاد یک باربری مورد اطمینان اهالی کرج نموده است.

این باربری سهی نمودهتا همشهریان گرامی حداقل در زمینه اسباب کشی استرس نداشته باشند.

در این راستا این باربری سعی نموده با استفاده از پرسنل ماهر و درستکار و نظارت دقیق بر کارگران و راننده ها به اعداف خود برسد.

تا حمل باری مناسب و با ارامش را برای مشتریان رقم بزند .

شعب باربری غرب :

باربری عظیمیه : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در عظیمیه ارائه می دهد.

باربری گوهردشت : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در گوهردشت ارائه می دهد.

باربری جهانشهر: اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در جهانشهر کرج  ارائه می دهد.

باربری باغستان : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در باغستان کرج کرج  ارائه می دهد.

باربری شاهین ویلا : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در شاهین ویلا کرج  ارائه می دهد.

دقت از ما، آرامش برای شما 

باربری مهرشهر: اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در مهرشهر کرج  ارائه می دهد.

باربری شهرک بنفشه : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در شهرک بنفشه کرج  ارائه می دهد.

باربری دهقان ویلا : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه را در دهقان ویلا کرج  ارائه می دهد.

باربری از کرج به تهران : اتوبار غرب کلیه خدمات باربری از جمله بسته بندی، حمل اثاثیه منزل، مبلمان و … را با خودروهای خاور ، نیسان و وانت را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین هزینه در حمل بار از کرج به تهران و از تهران به کرج انجام می دهد. 

۳۴۴۰۰۵۷۳   ۰۲۶

۳۴۴۶۱۹۹۷   ۰۲۶

۰۹۱۲۱۶۹۷۷۸۰

 از جمله خدمات ما در باربری کرج از بین بردن عوامل استرس زا در زمان اثاث کشی منزل مشتریان گرامی است. با انتخاب ما بعنوان  مسئول انجام اسباب کشی منزلتان کاملا اسوده خاطر باشید.